Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

IFAT 2018: žemo slėgio naudojimo sprendimai

 

pressinfo

Ypač našios ir orientuotos į ateitį – kaip tik tokios yra pagal 4-osios pramonės revoliucijos principus pagamintos „Kaeser“ orpūtės vandens apdorojimui. IFAT parodoje suspausto žemo slėgio oro technologijų specialistas pristato dar dviejų dydžių sėkmingos serijos sraigtines orpūtes. Tai – naujas mažas ir didelis įrenginys sritims, kuriose iki šiol buvo reikalingi turbokompresoriai. Nuo jų neatsiejamas integruotas kelių įrenginių valdiklis, kurį naudojant užtikrinamas paprastai valdomas ir našus kelių orpūčių veikimas.

Jei komunalinių arba pramoninių nuotekų valymui reikalingas suspaustas oras, kurio diferencinis slėgis yra iki 1100 mbar, o tūrinis srautas 2,3–12,2 m³/min, tuomet 7,5–22 kW galios CSB sraigtinė orpūtė yra idealus sprendimas. Lyginant su įprastomis rotacinėmis stūmoklinėmis orpūtėmis, ši orpūtė veikia iki 35 procentų efektyviau ir palyginus su rinkoje esančiomis sraigtinėmis orpūtėmis energijos vartojimo požiūriu turi žymiai daugiau privalumų. CBS serijos įrenginiai ypač tinka nuolatiniam veikimui ir yra idealus sprendimas tokioms sritims kaip oro aeracija vandens apdorojimo įrenginiuose ir bioreaktoriuose, flotacija ir prisotinimas skysčiu.

Naujas atskaitos taškas kompresorių technologijoje nuo 132 iki 250 kW galios ir nuo 60 iki 160 m³/min. tūrinio srauto – tai naujoji sraigtinė orpūtė HBS. Šis įrenginys ypač paprastai valdomas, veikia tyliai, jam nereikia daug vietos ir priežiūros. Jis pasižymi dideliu naudingumo koeficientu, ne tik viename taške, tačiau visame reguliavimo diapazone, todėl tai puiki alternatyva turbokompresoriams.

Abi CBS, ir HBS orpūtės yra sukomplektuotos kaip atskirai veikiantys ir paruošti prijungti įrenginiai su išmaniuoju „Sigma Control 2“ valdikliu ir autonomine kontrolės sistema.

Aukštesnio lygio valdiklis „Sigma Air Manager 4.0“ užtikrina ne tik atskiro įrenginio veikimo efektyvumą, bet ir kelių įrenginių veikimo sinchroniškumą bei optimalų naudingumo koeficientą tinkle. Toks pranašesnis valdymo sprendimas užtikrina optimalų orpūčių stočių automatizavimą. Nustatant norimą nustatytąją vertę reikalingam tūriniam srautui arba darbinį slėgį per gamybos proceso valdymo sistemą „Sigma Air Manager 4.0“ užtikrina optimalų atskirų orpūčių veikimą. Kelių orpūčių naudojimas vienu metu yra efektyvus ne tik su dalinėmis apkrovomis, bet ir išnaudojant paprastos valdymo sąsajos ir tolygios įrenginių apkrovos privalumus.

Gebläse CBS„Kaeser“ sraigtinių orpūčių galia: CBS serijos orpūtės yra galingos, tyliai veikia ir taupo energiją.

SAM 4.0„Sigma Air Manager 4.0“ stebi ir valdo visus suspausto oro įrangos komponentus, ne tik užtikrindama neprilygstamą našumą, bet ir orpūčių suderinamumą su „Industrie 4.0“ standartu.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com