Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

SAM 4.0: rytojaus technika šiandien

 

pressinfo

„Industry 4.0“ – daiktų internetas, leidžiantis jau šiandien numatyti, kas nutiks rytoj, susieti į tinklą komponentus ir išnaudoti duomenis kur kas plačiau ir nuosekliau nei kada nors anksčiau. Tai įmanoma su naująja „Sigma Air Manager“ 4.0 (SAM 4.0) sistema, kuri taupo energijos kaštus ir kartu užtikrina saugų, prieinamą ir patikimą suspausto oro generavimą.

Įrenginių valdymo sistema SAM 4.0 visiems suspausto oro gamybos procesams ir apdorojimui pristatoma naujos kartos įrangoje. Ji pat optimizuoja suspaudimo jėgą, automatiškai pritaiko kompresoriaus pastotės tiekimo galią esant svyruojant sąnaudoms, optimizuoja energijos efektyvumą pagal reguliavimo, įjungimo nuostolius, slėgio lankstumą bei pritaiko suspausto oro pastotę naudojimui ateityje išnaudojant prognozuojamos priežiūros („Predictive Maintenance“) galimybes. Visa tai padidina veikimo saugumą bei efektyvumą ir sumažina energijos sąnaudas.

Didelio našumo suspaudimo jėga, atitinkanti poreikius

Tai įmanoma be kitų dalykų taikant ir adaptuojamąjį „3-D-advanced“ valdymą. Jis ne tik sumažina sąnaudas tarp nuolatinių junginėjimų (paleidimo ir sustabdymo), bet ir leidžia pritaikyti kitus parametrus, kurie leidžia taupyti energiją suspausto oro įrenginiuose. Akimirksniu įvertinkite nuostolį tuščiosios eigos režimu, dažnio keitiklio veikimo režimu bei suspaudimo pritaikymą (vidutinį padidėjimą pagal reikalingą slėgį). Moderni reguliavimo sistema apskaičiuoja optimalų pasiekiamą rezultatą ir atitinkamai valdo prijungtus komponentus. Viskas priklauso nuo to, koks slėgis yra reikalingas.

Kai kalba mašinos

SAM 4.0 galima valdyti viena iš 30 kalbų, sistemą paprasta valdyti 12 col. jutikliniame spalvotame ekrane ir vos užmetus akį galima patikrinti, ar stotis veikia energijos naudojimo požiūriu optimaliu, „žalios zonos“ režimu. Taip pat galima peržiūrėti ir analizuoti tokius duomenis kaip veikimo būklė, suspausto oro nuostolis, tiekiamas tūris, galia, įspėjamieji bei trikčių pranešimai konkrečiu laikotarpiu ir praeityje. Per tinklą šią informaciją galima patogiai peržiūrėti kompiuteryje biure ar kitoje vietoje. Tai ne tik garantuoja saugumą laiku imantis prevencinės priežiūros procedūrų, bet ir energijos valdymo našumą pagal ISO 50001 nuostatas.

„Sigma Network“

Ypatingas privalumas – „Kaeser Sigma Network“ naudojimas su SAM 4.0. „Sigma Network“ tinklas yra specialus uždaras didelio našumo ir saugumo tinklas, veikiantis per Eterneto protokolus ir užtikrinantis optimalų suspausto oro pastočių komponentų valdymą ir stebėjimą.

Nuotolinė diagnostika ir prevencinė prognozuojamoji priežiūra („Predictive Maintenance“)

kalbant apie SAM 4.0 privalumus taip pat būtina paminėti nuotolinę diagnostiką ir prevencinę prognozuojamąją priežiūrą. Priežiūros ir trikčių pranešimai siunčiami el. paštu tiesiogiai anksčiau nurodytais asmeniniais gavėjų adresais. Nuotolinės diagnostikos galimybė taip pat taip pat leidžia naudoti tokias funkcijas kaip prevencinė ir į poreikius orientuota priežiūra. Visos šios funkcijos padidina suspausto oro prieinamumą ir saugumą bei mažiausius viso eksploatavimo ciklo kaštus.

SAM 4.0 auga kartu su jumis

SAM 4.0 jau yra paruošta galimam suspausto oro pastotės plėtimui ateityje. Paprastas programinės įrangos atnaujinimas leis išplėsti sistemą be papildomų investicijų į naują aparatūrą.

SAM 4.0SAM 4.0: „Sigma Air Manager“ 4.0 (SAM 4.0) stebi ir valdo visus suspausto oro įrangos komponentus, ne tik užtikrindama neprilygstamą našumą, bet ir suderinamumą su „Industrie 4.0“ standartu.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com