Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Mobilair M 130

 

Dviguba jėgainė

pressinfo

Naujasis „Kaeser Kompressoren“ įrenginys M 130 nėra vien tik patikimas ir efektyvus kokybiško suslėgtojo oro šaltinis. Jis išsiskiria tuo, kad savo dydžio grupėje jis yra vienintelis velkamasis mobilusis kompresorius, turintis galingą 23 kVA generatorių, galintį tiekti tiek nuolatinę, tiek kintamąją srovę.

Įtampos ir dažnio duomenis generatorius siunčia kompresoriaus valdymo sistemai, kad būtų gaminamas didžiausias galimas suslėgtojo oro kiekis atsižvelgiant į faktinį elektros energijos suvartojimą.

Šiuose kompresoriuose-jėgainėse yra sumontuotas 105 kW mažai teršalų išskiriantis „Deutz“ variklis, todėl jie puikiai tinka naudoti švaraus oro zonose. Standartinės konfigūracijos įrangoje yra dyzelino suodžių filtras, patvirtintas pagal išmetamųjų teršalų standarto IIIB etapo reikalavimus. 

M 130 gali būti 10, 12 ir 14 bar slėgiui pritaikytos konfigūracijos ir sudaryti 9,4–12 m³/min atmosferos oro tiekimo debitą. Kompresoriaus valdiklyje „Sigma Control mobile“ esančiais rodyklių mygtukais darbinį slėgį galima reguliuoti 0,1 bar žingsniu ir sumažinti jį net 5 bar, todėl slėgį visada galima tiksliai priderinti prie tikrojo poreikio. Be to, valdiklis yra itin patogus naudoti ir užtikrina optimalias šalto įrenginio paleidimo savybes.  Jis taip pat pateikia vertingus darbinius duomenis ir informuoja naudotoją, kada reikia atlikti techninės priežiūros darbus. Ir dar, valdiklio „Sigma Control mobile“ ir variklio valdiklio sąveika yra tiksliai suderinta, todėl kompresorius visada veikia išmesdamas kiek įmanoma mažiau teršalų. 

Jei naujajame M 130 yra įrengtas suslėgtojo oro antrinis aušintuvas, kondensatas atskiriamas dar efektyviau. Kaip ir anksčiau, atskirtas kondensatas yra išgarinamas naudojant karštas išmetamąsias dujas, todėl dirvožemis apsaugomas nuo galimo užteršimo. Papildomo šildymo įrangos priedą taip pat optimizavome, todėl suslėgtojo oro temperatūrą išėjimo angoje galima reguliuoti tolydžiuoju būdu, leidžiančiu pasiekti puikių rezultatų, pvz., naudojant kompresorių su valymo sausuoju ledu įranga.

Kompresoriai gali būti įrengti ant važiuoklės, turinčios inercinį stabdį ir reguliuojamojo ar fiksuotojo aukščio vilktį, arba gali būti stacionarūs.

M 130„Mobilair M 130“ yra vienintelis mobilusis kompresorius savo dydžio grupėje, turintis 23 kVA generatorių.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com