Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

„Mobilair M 114 / M 115“

 

Neidentiški dvyniai

pressinfo

Du nauji „Kaeser Kompressoren“ velkamieji mobilieji kompresoriai M 114 ir M 115 yra aplinkos neteršiančios jėgainės, turinčios skirtingas širdis. Tačiau, abi jos turi tą patį tikslą: net ir sudėtingiausiomis sąlygomis būti patikimu ir efektyviu kokybiško suslėgtojo oro šaltiniu.

Abu įrenginiai atitinka išmetamųjų teršalų standarto IIIB etapo reikalavimus, tačiau išmetamąsias dujas apdoroja skirtingai. Abiejuose įrenginiuose sumontuoti 85 kW varikliai, užtikrinantys vienodą atmosferos oro tiekimo debitą (9,7 m³/min, kai slėgis yra 10 bar). Naujai sukurtas paprastai valdomas valdiklis „Sigma Control Smart“ su spalvotuoju ekranu pateikia vertingus darbinius duomenis ir informuoja naudotoją, kada reikia atlikti techninės priežiūros darbus.

Kompresoriuje M 114 yra sumontuotas „Deutz“ variklis ir oksidacijos katalizinis konverteris, o kompresoriuje M 115 – „Kubota“ variklis ir dyzelino suodžių filtras.  

Kompresorius M 114 gali būti 10, 12 ir 14 bar pritaikytos konfigūracijos, jame gali būti sumontuoti įvairūs suslėgtojo oro apdorojimo priedai, pvz., suslėgtojo oro antrinis aušintuvas ir išcentrinis skirtuvas. Taip pat siūlomi filtrai ir (arba) pakartotinai sušildytam ar išdžiovintam suslėgtajam orui skiri plokšteliniai šilumokaičiai.

Kompresorius M 115 turi naują važiuoklės konstrukciją ir dar labiau optimizuotą suslėgtojo oro apdorojimo įrangą, jis gali būti 7, 8,6, 10, 12 ir 14 bar pritaikytos konfigūracijos. Už suslėgtojo oro antrinio aušintuvo yra sumontuotas naujas ašinis kondensato skirtuvas, o atskirtas kondensatas yra iš naujo išgarinamas naudojant karštas variklio išmetamąsias dujas. Be to, pasirinkus papildomo šildymo įrangos priedą, galima reguliuoti suslėgtojo oro temperatūrą išėjimo angoje – tai yra itin naudinga funkcija paviršiaus srautinio apdorojimo įrangai.

Papildomai galima įsigyti generatorių (8,5 arba 13 kVA), kuris kompresorių M 115 paverčia mobiliąja elektrine. Kompresoriai gali būti įrengti ant važiuoklės, turinčios inercinį stabdį ir reguliuojamojo ar fiksuotojo aukščio vilktį, arba gali būti stacionarūs.

M 114Galia ir universalumu išsiskiriantys naujieji M 114 ir M 115 tinka visokiausiai suslėgtojo oro įrangai, naudojamai įvairiose srityse.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com